مزایای سوله های خرپایی

//مزایای سوله های خرپایی

مزایای سوله های خرپایی : سوله ی سبک خرپایی از بهترین نوع سوله ها می باشد. این سوله ها با توجه به مزایای زیادی که دارند معایب دیگر سوله ها را تحت پوشش قرار می دهند به همین دلیل کامل ترین نوع سوله در صنعت سوله سازی امروز می باشد. روش هایی که در ساخت سوله های خرپایی مورد استفاده قرار می گیرند پیشرفته ترین روش های سوله سازی می باشد.

مزایای سوله های خرپایی چیست؟

  1. حمل و نقل سریع و آسان: طراحی و ساخت در سوله های خرپایی به صورتی می باشد که تعداد زیادی از قطعات آن را بتوان به راحتی جا به جا نمود.
  2. دهانه ی گسترده ی سوله های خرپایی: سوله های خرپایی به دلیل امکان گسترش دهانه ای که دارا هستند از آن ها در پروژه های گسترده همانند پل های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. سوله های خرپایی با دارا بودن این ویژگی برتری عظیمی در مقایسه با سوله های دیگر دارند.
  3. زیبایی و طراحی دلخواه: ساختار سوله های خرپایی به صورتی می باشد که به راحتی می توان سلیقه ی مشتری را در آن دخالت داد. طراحی های گوناگون در شکل های مختلف در این سوله ها امکان پذیر می باشد که در هزینه هم تغییر چندانی نداشته و کم هزینه می باشد.
  4. استفاده ی چند منظوره: از سوله های خرپایی به دلیل ساختار خاصی که دارا هستند می توان در انواع مکان ها و برای ساخت انواع سالن های ورزشی و یا بسیاری از مکان های دیگر استفاده نمود.
  5. امکان استفاده از جرثقیل های سقفی: سوله های خرپایی به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارند تنها نوع سوله هایی می باشند که می توان از جرثقیل های سقفی در آنها استفاده نمود. استفاده از جرثقیل های سقفی هیچ گونه فشار و یا تخریبی به سوله های خرپایی وارد نمی کند.
  6. استاندارد بودن سوله های خرپایی: با توجه به ساختار و طراحی سوله های خرپایی که در زیر نظر مهندسین انجام می گیرد این نوع سوله از استاندارد و امنیت بالایی برخوردار می باشد. ساخت و طراحی سوله های خرپایی دارای دفترچه های محاسباتی می باشد. و مورد تایید بسیاری از مهندسین است.

سوله های مدرن یو بی ام 

 

۱۳۹۶-۱۲-۷ ۱۵:۵۲:۳۸ +۰۰:۰۰