قیمت ساخت انواع سوله

//قیمت ساخت انواع سوله

قیمت ساخت انواع سوله : محاسبه قیمت ساخت انواع سوله در گرو یکسری عوامل است : به طور مثال ساخت سوله صنعتی قیمت بالاتری نسبت به قیمت ساخت انواع سوله مرغداری دارد  .

با به کارگیری متد ها و تکنیک های به روز ساخت سوله می توان به ساخت سوله ارزان پرداخت .

اجزای تشکیل دهنده ی سوله

سوله ها سازه هایی با سقفی شیب دار می باشند که کاربرد هایی بسیاری دارند. از سوله ها در پروژه های صنعتی همانند کارخانه ها، کارگاه ها، مرغداری ها، باشگاه های ورزشی و استادیوم ها و بسیاری از مکان های دیگر استفاده می شود. سوله های فلزی امروزه بهترین جایگزین برای سوله های بتنی می باشند.

سوله ها از اجزای گوناگونی تشکیل می شوند. اجزای سوله با استفاده از پیچ و مهره به یک دیگر متصل می شوند. اجزای تشکیل دهنده ی سوله به شرح زیر می باشد:

  • قاب های اصلی:

قاب های اصلی به تیر ها و ستون هایی که گفته می شود که در سوله به کار برده می شود. به این تیر ها و ستون ها رفتر نیز می گویند. تولید تیر ها و ستون ها  به صورتی می باشد که ابتدا به صورت ورق می باشند سپس به صورتی برش داده می شوند و توسط جوشکاری به یک دیگر متصل می شوند.

  • وال پست :

وال پست در سوله سازی به جزئی گفته می شود که به منظور کاهش بادگیر برای ستون ها به کار برده می شود. وال پست ها به منظور پایه برای درب های بزرگ نیز به کار برده می شود.

  • استرات:

این جزء از سوله ها به منظور اتصال قاب ها به یکدیگر به کار برده می شوند. به این منظور که قاب ها را به صورت متوالی به یکدیگر متصل کرده و باعث پخش نیرو از یک قاب به قاب دیگر می شود. در کل استرات ها به عنوان نیرو گاه جانبی به کار برده می شوند.

 

۱۳۹۷-۷-۱۱ ۱۴:۱۷:۰۱ +۰۰:۰۰